Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
J. N. (11383 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:


Chcialbym to jakos ciekawie skomentowc , ale moglbym zostac posadzony o antysemityzm, poza tym kiedy ostatnio zabilem z premedytacja komara, a raczej komarzyce, ktora namietnie wysysala ze mnie krew, jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci zauwazlem bliskie podobienstwo do mojej ex.


Też nie skomentuję pierwszej części, bo ja również nie chcę być sponiewierana za monotematyczność.
Ty się Adaś ciesz, bo komarzyca to jeszcze nie najgorsze skojarzenie. Mój kumpel ma zwyczaj porównywać do czupakabry!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Anja Nl napisał:


Viooltje jakby Ci założyli abażur na głowę też miałabyś taki wzrok i mówiła, że się z Ciebie śmieją
Nic tylko lampę w salonie udawać


Lampę!?...

Lampkę, lampeczkę...

Ale wyrok śmierci na psa, bo to inkarnacja nielubianego prawnika...
Ciekawe kim był ów rabi w poprzednim wcieleniu?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Renia83 napisał:


Mądre słowa !!

Ja dodam że nie lubię ... Podlizywania się wścibianie nosa w nie swoje sprawy , sraniem wyżej niż się tyłek ma , podstępnych ludzi , generalnie fałszu i zakłamania !! Tego naprawdę jest w Huk , otacza nas to wszędzie


A ja nie lubię tych, co nie lubią bikersów na autostradach.
Cytat z Reni:" dobrze że jechałam autem wolno tak po prostu z prawej wyjechał i wyminął mnie motocyklista ( na autostradzie to było) , nie chciałam być chamska jak on , bo miałam pierwszą myśl by go trochę stuknąć , nic by mu i tak się nie stało".
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Violka uprzedzilas mnie ale za to skoncze "moja "przez ciebie zaczeta mysl .
...sraniem wyżej niż się tyłek ma........... a ty napewno w tym momecie nie stasz wyzej jak tylek masz bo pewnie srasz pod siebie .Ale ze tak jeszcze zapytam czy to twoje prawko to do masla dostalas czy musialas komus posmarowac ???
Jak kobiecino bys sie zatanowila nad tym co piszesz /myslisz to bys sie sama wystraszyla .
Tak sie sklada ze jezdze nie tylko autami a lubie sie "poscigac"na jednosladku , jak tak patrze z mojego tylniego koleczka na takich jak ty zawsze lkam z jednym pytaniem do Boga "... Boze dlaczego nas karasz takimi k..wami ? ......"
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
ostro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Baaardzo wkurzyl mnie artykul:
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,..._byc_inkarnacja.html

Cale zycie nie moglam pojac bestialstwa w stosunku do slabszych istot.
Cholera, jak cos sie psiakowi stanie, zaraz lece do weterynarza. Ostatnio operacja ucha. I wzrok Bazyla pt: "wszystkie psy sie ze mnie smieja..."


Jaka ladna lampa ogrodowa w krztalcie psa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Baileys napisał:
Violka uprzedzilas mnie ale za to skoncze "moja "mysl .
...sraniem wyżej niż się tyłek ma........... a ty napewno w tym momecie nie stasz wyzej jak tylek masz bo pewnie srasz pod siebie .Ale ze tak jeszcze zapytam czy to twoje prawko do do masla dostalas czy musialas komus posmarowac ???
Jak kobiecino bys sie zatanowila nad tym co piszesz /myslisz to bys sie sama wystraszyla .
Tak sie sklada ze jezdze nie tylko autami i sama lubie sie "poscigac"na jednosladku , jak tak patrze z mojego tylniego koleczka na takich jak ty zawsze lkam z jednym pytaniem do Boga "... Boze dlaczego nas karasz takimi k..wami ? ......"


Baileys no i jaka dostajesz wtedy odpowedz ? Umieram z cikawosci!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viola,biedny ten Twoj Bazyl....


A co do tematu to dzis wkurza mnie doslownie wszystko...wstalam lewa noga i mam muchy w nosie...
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Adamm Bog nie odpowiada chamskim motocyklistom wymijajacych ludzi tak poprostu po prawej stronie i to na autostadzie jadacych powoli w korku ludzi
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
wkurzają mnie błędy ort. chociaz sama tez je zaczęlam ostatnio popelniac, po tych kilku latach nieobecnosci...
no ale JUZEF /przed chwilą w innym wątku/... dat kan toch niet !!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas